...

Demo Comarch ERP Optima

Demo Comarch ERP Optima - Testuj bezpłatnie

Wypełnij formularz i testuj bez ograniczeń możliwości program Comarch ERP Optima

Na podany przez Ciebie adres email wyślemy link do pobrania demo wraz z dodatkowymi wskazówkami, dzięki którym z łatwością rozpoczniesz korzystanie z oprogramowania.

Testuj Demo Comarch ERP Optima za darmo przez 30 dni!

Wersja demo to program posiadający pełną funkcjonalność – zawiera wszystkie moduły: Faktury, Księgowość, Kasa/Bank, Handel z Magazynem, Kadry i Płace, Środki Trwałe , CRM i Serwis, Analizy BI. Możesz wybrać swój własny zestaw rozwiązań, który ułatwi ci kontrolę nad wybranym obszarem w firmie.

Z Comarch ERP Optima korzysta ponad 75 000 polskich firm z różnych branż. Cenią program głównie za jego zgodność z polskimi przepisami – w tym ze zmianami w ramach Polskiego Ładu, intuicyjność oraz wsparcie największego polskiego producenta oprogramowania klasy ERP.

Wypełnij formularz i korzystaj z wersji testowej przez 30 dni.

Wyślemy na e-mail dodatkowe wskazówki, dzięki którym z łatwością rozpoczniesz korzystanie z oprogramowania.

Pobierz, a następnie odtwórz w programie Comarch ERP Optima przykładowe bazy danych. O tym, jak to zrobić, dowiesz się w instrukcji.
Jak zainstalować program.

przedstawia obsługę księgową firmy, rozliczającej się na podstawie księgi przychodów oraz ewidencji wymaganych w przypadku płatników podatku od towarów i usług (rejestry VAT).

 przedstawia prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, umożliwia sporządzanie obligatoryjnych sprawozdań finansowych oraz zestawień informacyjnych.

przedstawia asortyment towarowy firmy ogrodniczej (w tym grupy towarowe, atrybuty, receptury, schematy opakowań czy zestawy promocyjne) oraz listę przykładowych kontrahentów. Baza nie  zawiera przykładowych dokumentów.

Pamiętaj, że możesz także zapoznać się z wersją demonstracyjną bez instalacji- zobacz Comarch ERP Optima bez instalacji (demo online).

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Adres

Warszawa, Pod Brzozami 14/7A
NIP:  952-222-39-04 
REGON: 520963405

Telefon

0/5 (0 Reviews)
Scroll to Top