...

Współpraca

producenta oprogramowania - Comarch S.A.

globalnego dostawcy rozwiązań IT w zakresie sprzedaży licencji, wdrożeń, szkoleń i konfiguracji programu do obsługi mikro, małych i średnich firm.

Darek Makarewicz
Darek Makarewicz
Rzetelna firma. Polecam współpracę.
Iwona Janas
Iwona Janas
Profesjonale podejście do klienta i fachowa konkretna wiedza.
Katarzyna Kotiuk
Katarzyna Kotiuk
Bardzo polecam firmę WGKOM, współpraca układa się bardzo dobrze, pomogli mi we wdrożeniu Optimy i korzystam z ich bieżącego wsparcia. Zawsze rozwiązują problem, jaki się pojawia i mogę liczyć na ich pomoc. Traktują klienta indywidualnie, nie zostawiają w potrzebie i można liczyć na ich fachowe doradztwo, nie naciągają klienta, a w dzisiejszych czasach taka firma to skarb. BARDZO POLECAM!!!
K.W. 95
K.W. 95
Pełen profesjonalizm. Wszystko ok, pomogli mi. Bardzo polecam.
Caffe Trading Sp. o.o.
Caffe Trading Sp. o.o.
Polecam współpracę z Panem Michałem i całym zespołem. Od wielu lat rozwiązują nietypowe problemy z którymi inne firmy sobie nie radzą.
Justyna Zdrojkowska
Justyna Zdrojkowska
Zawsze kiedy potrzebuję , otrzymuje wsparcie
Rafał Rafał
Rafał Rafał
Cierpliwość. Rzetelność. Pomocna dłoń w krytycznych sytuacjach. Właściciele mają duże pojęcie o tym co robią.
Ignacy Cichocki
Ignacy Cichocki
Polecam z czystym sumieniem! Poziom wiedzy i podejście do klienta pierwsza klasa!
Olga Miller
Olga Miller
Wysoka jakość świadczonych usług, terminowość. Polecam
Małgorzata Belka
Małgorzata Belka
WGKOM wdrażała w naszej firmie oprogramowanie Comarch Optima. To dzięki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu ludzi z WGKOM wybraliśmy najlepsze dla nas rozwiązania dzięki którym byliśmy w stanie usprawnić naszą pracę. W moim przekonaniu WGKOM to partner godny zaufania, rzetelny, uczciwy, którego z czystym sumieniem mogę polecić innym.

Koszt konsultacji programu Comarch ERP Optima - 47,50 zł / 15 min

Konsultację rozliczamy co 15 min.

Pakiet konsultacji:

10 godzin / ważny 2 miesiące / 1700 zł netto / 170 zł netto/h

5 godzin / ważny 1 miesiąc / 900 zł netto / 180 zł netto/h

Dojazdy na terenie Warszawy — ryczałt 100 zł / poza Warszawą wg. kilometrówki

Partner Comarch - Nasz zespół

Sandra Wołkiewicz

Sandra

Licencje optima | Kadry i płace | HRM | PPK | Księgowość | Migracje danych pomiędzy systemami

Michał Wołkiewicz

Michał

Konsultacje techniczne | Księgowość | Handel i magazyn | Analizy BI | CRM | Obieg dokumentów

Jesteśmy certyfikowanym  partnerem polskiej firmy Comarch, która jest twórcą innowacyjnych rozwiązań i systemów informatycznych. Comarch to lider na rynku systemów ERP – co roku pozyskuje największą ilość klientów w porównaniu z konkurencją. Specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwie informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej oraz business intelligence. 

System ERP

Nazwa ERP jest skrótem od angielskiego wyrażenia Enterprise Resource Planning. Kryjące się w skrócie ERP „planowanie zasobów przedsiębiorstwa” obejmuje kontrolę i zarządzanie najważniejszymi zasobami i procesami w niemal każdym obszarze biznesowym firmy: sprzedaż, finanse, księgowość, magazyn, kadry, zaopatrzenie, produkcja itd. Jego najważniejszym wyróżnikiem jest praca wszystkich modułów Firmy na jednej bazie danych

Mądre zarządzanie procesami biznesowymi często stanowi kluczowy element szybkiego rozwoju. Można wykorzystać zalety nowoczesnych systemów ERP, aby w pełni zmaksymalizować wydajność w firmie. Prawdopodobnie systemy ERP są dzisiaj jednym z najważniejszych rozwiązań informatycznych dla biznesu. 

WGKOM – Partner Comarch

Systemy Comarch ERP są zróżnicowane, dlatego każda firma, niezależnie od wielkości czy branży, w jakiej działa, znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Jako Partner Comarch pomożemy Ci w doborze odpowiedniego oprogramowania i jego składowych, czyli modułów. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące analizę Twoich potrzeb, całościowe wdrożenie oprogramowania i stworzenie dedykowanych dodatków do oprogramowania ERP. Przeprowadzimy integrację z rozwiązaniami lub urządzeniami, które już posiadasz w swojej firmie. Zapewniamy także przeszkolenie użytkowników systemu oraz późniejszą pomoc techniczną. Wdrożenie systemu ERP to dla nas także okazja do tego, by usprawnić Twój biznes: zautomatyzować wiele czynności i zwiększyć kontrolę nad posiadanymi zasobami. Doradzimy Ci, jak najlepiej wykorzystać wdrożone oprogramowanie Comarch ERP Optima w taki sposób, by codziennie zwiększać zyski. 

Zalety współpracy z WGKOM

Każdy Klient ma inne potrzeby, dlatego nasze podejście jest elastyczne i spersonalizowane. Stawiamy na partnerskie i długotrwałe relacje, na co dowodem są nasi zadowoleni Klienci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale rozumiemy specyfikę funkcjonowania małych i średnich firm, co daje nam umiejętność ich doskonałej obsługi. Zgłoszone potrzeby realizujemy w możliwie najszybszym terminie. Współpracując z nami, zawsze otrzymasz niezbędną pomoc na czas. 

Wdrożenie systemu Comarch ERP Optima

Wdrożenie systemu ERP wcale nie musi być czasochłonne. Proces wdrożenia oprogramowania klasy ERP przebiega z nami szybko dzięki: 

  • wymianie informacji między Tobą a zespołem wdrożeniowym 
  • wyznaczaniu poszczególnych etapów w procesie wdrożeniowym 
  • zaangażowaniu wdrożeniowców z wieloletnim doświadczeniem 
  • szkoleniom pozwalającym rozwijać posiadaną wiedzę

Etapy wdrożenia Systemu ERP

Wdrożenie systemu ERP zazwyczaj przebiega według poniższego schematu: 

  • analiza przedwdrożeniowa, która pozwala nam poznać potrzeby i sposób dotychczasowej organizacji procesów w firmie 
  • instalacja i konfiguracja wybranego oprogramowania Comarch ERP Optima  
  • integracja i migracja danych z poprzedniego systemu 
  • stworzenie dedykowanych funkcjonalności, gdy zachodzi taka potrzeba 
  • szkolenia dla użytkowników systemu 
  • pomoc asysty oraz opieka techniczna w bieżący problemach 

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo to podstawa. Zapewniamy konfigurację zabezpieczeń kopii zapasowych baz danych oraz wszystkich ważnych plików na serwerach i komputerach lokalnych. Dbamy o to, by nie stracić żadnych ważnych danych, plików.  

Comarch IBARD to wielofunkcyjne narzędzie do wykonywania automatycznych kopii bezpieczeństwa, przechowywania oraz współdzielenia plików. Usługa umożliwia dostęp do danych w dowolnym miejscu na świecie o każdej porze dzięki wielokanałowemu dostępowi przez aplikację desktopową, przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne (iOS, Android). 

Comarch IBARD zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa swoim klientom, przechowując dane w nowoczesnych, certyfikowanych objętych światowej klasy zabezpieczeniami Comarch Data Center zlokalizowanych na całym świecie. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Adres

Warszawa, Pod Brzozami 14/7A
NIP:  952-222-39-04 
REGON: 520963405

Telefon

Wyślij nam wiadomość

0/5 (0 Reviews)
Scroll to Top