...
Comarch IBARD

Nowa wersja Comarch IBARD

Z przyjemnością informujemy, że udostępniliśmy Comarch IBARD w wersji 6.11.0.

Poniżej przedstawiamy kluczowe funkcje, które zostały dodane do aplikacji:

  • Backup baz systemowych: od tej wersji umożliwiliśmy tworzenie kopii zapasowych baz systemowych, aby zapewnić bezpieczeństwo danych na jeszcze wyższym poziomie.
  • Udostępnienie folderu przez link z opcją wgrywania do niego plików: dzięki tej funkcji można łatwo udostępniać foldery poprzez link, umożliwiając jednocześnie innym użytkownikom wygodne wgrywanie do tego folderu plików.
  • Tagowanie plików i folderów: możliwość szybkiego oznaczania plików i folderów tagami co ułatwia ich identyfikację i zarządzanie.
  • Komentowanie plików i folderów: wprowadziliśmy funkcję komentowania plików i folderów, umożliwiającą lepszą komunikację i współpracę nad danymi.
  • Kategoryzowanie plików i folderów: możliwość kategoryzowania plików i folderów, co pozwala na organizację ich w logiczne grupy i ułatwia nawigację oraz zarządzanie nimi.
  • Zaawansowane wyszukiwanie w aplikacji zadań backupów po nazwie bazy danych objętej zadaniem: nowa funkcja umożliwia szybkie odnalezienie zadania poprzez nazwę bazy danych objętej danym zadaniem.
  • Możliwość przejścia do przesłanego pliku: łatwe i szybkie przejście do przesłanego pliku, co pozwoli na szybkie i bardziej intuicyjne korzystanie z przechowywanych danych.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich udostępnionych nowości znajdują się Tutaj.

Serdecznie zachęcamy do aktualizowania Comarch IBARD do wersji 6.11.0. Jak to zrobić krok po kroku, opisane jest w artykule Tutaj.

Możliwe jest także aby po wybraniu ikony  z górnego paska aplikacji i przejściu do zakładki Ogólne użytkownik ma możliwość spersonalizowania ustawień aplikacji i zdecydowania, czy aplikacja ma dokonywać samo-aktualizacji w czasie jej bezczynności.

 

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top