...
optima w chmurze

Optima w chmurze

 

Coraz więcej właścicieli przedsiębiorstw poszukuje rozwiązań na ułatwienie pracy i podnoszenie zysków. Z każdym rokiem rośnie liczba Klientów, którzy decydują się na system Comarch ERP Optima w chmurze. W poniższym artykule spróbujemy wyjaśnić z czego to wynika oraz przedstawić sposób działania takiego systemu

  • Optima w chmurze – bezpieczne rozwiązanie dla użytkowników

  • Funkcje Comarch ERP Optima w wersji chmurowej

  • Zalety korzystania z programu Optima ERP w chmurze

  • Podsumowanie
Comarch ERP Optima

Funkcje Comarch ERP Optima w wersji chmurowej

Comarch ERP Optima SaaS oferuje swoim klientom szeroki zakres funkcji. Pomagają one w zarządzaniu przeróżnymi obszarami działalności firmy. Oprogramowanie chmurowe daje możliwość korzystania z różnych modułów, takich jak na przykład: Księga handlowa, księga podatkowa, kadry i płace, handel z magazynem, faktury, HRM, CRM, oraz wiele innych. Dzięki temu, użytkownicy mogą łatwo zarządzać swoimi procesami biznesowymi, poprawiając efektywność pracy i zwiększając zyski.

Comarch Optima w chmurze umożliwia logowanie do programu z dowolnego miejsca i urządzenia z dostępem do internetu. Oznacza to, że pracownicy mogą pracować zdalnie, korzystając z systemu Comarch ERP w chmurze bez konieczności instalowania oprogramowania na swoich komputerach. W dzisiejszych czasach jest to bardzo pożądane. Daje większą elastyczność i ułatwia współpracę. Niezwykle korzystny model w przypadku firm z oddziałami w różnych lokalizacjach.

Optima w chmurze – bezpieczne rozwiązanie dla użytkowników

Na przestrzeni ostatnich lat widać wyraźny ruch wśród firm w stronę przeniesienia narzędzi biznesowych do chmury online. Wynika to z chęci podnoszenia bezpieczeństwa systemów informatycznych ale także zwiększenia elastyczności i wydajności.

Comarch ERP Optima posiada również taką opcję, jest to wersja Software as a Servis, w skrócie SaaS. Model ten działa na podstawie chmury obliczeniowej. Niewątpliwie jest to innowacyjne rozwiązanie. Umożliwia klientom korzystanie z zaawansowanych funkcji systemu Comarch ERP Optima Online poprzez dostęp do aplikacji za pośrednictwem internetu. Wykupione licencje na moduły nie są przypisane do konkretnego stanowiska komputerowego. Dlatego niebywałą zaletą tej wersji jest dostęp do systemu z dowolnego miejsca za pomocą internetu.

Dzięki temu rozwiązaniu Klienci mogą przechowywać swoje dane w bezpiecznej chmurze Comarch Optima Saas. Nie trzeba się martwić o utratę danych czy awarię sprzętu, ponieważ wszystko jest przechowywane i zarządzane w profesjonalnym centrum danych. Dodatkowo warto wspomnieć o tym że dla producenta Comarch bezpieczeństwo danych jest kwestią priorytetową. Dba o ochronę danych swoich klientów, stosując najwyższe standardy bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie danych, redundancja i regularne kopie zapasowe w systemie Comarch ERP Optima w chmurze.

Zalety korzystania z programu Optima ERP w chmurze

Korzystanie z Comarch ERP Optima w wersji SaaS przynosi wiele korzyści dla firmy. Przede wszystkim, eliminuje konieczność inwestowania w drogi sprzęt i infrastrukturę informatyczną. Wszystkie zasoby są dostępne w chmurze, co pozwala firmom zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ponadto, Optima w chmurze zapewnia automatyczne aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu klienci zawsze korzystają z najnowszych funkcji i obowiązujących norm prawnych. Comarch dba o utrzymanie i rozwój programu, zapewniając coraz nowsze i bardziej innowacyjne  rozwiązania i możliwości.

Kolejną zaletą jest łatwość wdrażania program Comarch Optima online. Klienci nie muszą martwić się o instalację i konfigurację systemu, ponieważ wszystko jest gotowe do użycia w chmurze. Można szybko rozpocząć pracę z systemem.

Jest tu możliwość zakupu miesięcznego abonamentu, dzięki czemu klient ma większą swobodę działania przy dużo tańszym początkowym okresie użytkowania oprogramowania. Jest to model subskrypcyjny, to znaczy taki, w którym płaci się stałą kwotę co miesiąc za konkretne moduły i ilość obsługiwanych baz. Dlatego też jeżeli firma współpracuje z dużą ilością klientów, trzeba wziąć pod uwagę to, iż będą konieczne dopłaty do baz, jeżeli jest ich więcej niż 2.

Z wersji chmurowej korzystają także firmy, które wolą rozłożyć sobie koszty w czasie. Dodatkowo mają możliwość rezygnacji z subskrypcji w dowolnym momencie, nic nie tracąc. Ponadto dużym plusem jest oferowana w cenie asysta telefoniczna Comarch.

Firma może stale podnosić efektywność swoich działań przy generowaniu coraz to większych zysków i monitorując na bieżąco swoje koszty.

Podsumowanie

Podsumowując, jeżeli chcesz pracować z dowolnego miejsca na świecie, mając do dyspozycji komputer podłączony do sieci, to wersja online Comarch ERP Optima w chmurze z pewnością, jest dobrym wyborem. Dzięki temu możesz wygodnie pracować zdalnie. Dodatkowo użytkownik jest w stanie w jak najlepszy sposób dopasować model do własnych potrzeb i możliwości.  Wersję tę w szczególności wybierają użytkownicy, którzy cenią sobie ponad wszystko wygodę.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top